Sprawdzone i solidne kompresory BOGE, Atlas Copco, WAN

W naszej ofercie znajdziesz pełną gamę profesjonalnych [sprężarek tłokowych](category/22), [kompresorów śrubowych](category/23), [sprężarek spiralnych](category/25) aż po specjalistyczne [do zastosowań w medycynie i stomatologii](category/26).

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy Atlas Copco która jest światowym liderem wśród producentów kompresorów. Prowadzimy również autoryzowany serwis Atlas Copco, dzięki czemu zapewniamy pełny dostęp do części eksploatacyjnych oraz szybką i profesjonalną naprawę sprężarek.Pamiętaj, że dobór odpowiedniego urządzenia do Twoich zastosowań to zadanie wymagające bardzo precyzyjnych obliczeń uwzględniających zapotrzebowanie na sprężone powietrze, wielkość instalacji, parametry powietrza itp. Przemyślany dobór gwarantuje niezawodną i bezproblemową pracę, dlatego zanim zdecydujesz się na konkretny model kompresora upewnij się, że dokładnie wiesz czego potrzebujesz.

W razie problemów z doborem nasz zespół służy profesjonalną pomocą. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 58 622 49 22