Produkty 9

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 9

na stronę
Ustaw kierunek malejący

W kategorii wyrzynarki, piły i pilniki umieściliśmy całą gamę różnych narzędzi do piłowania, cięcia, obróbki, wycinania, gratowania i grawerowania. Jest to wspólna kategoria dla wielu różnych narzędzi, które można stosować (w zależności od modelu i funkcji) do różnych typów materiałów (również do aluminium i stali). Wyrzynarki pneumatyczne wiodą tu jednak prym.

Wspólne cechy wyrzynarki pneumatycznej, piły i pilnika

Wszystkie narzędzia produkowane są przez naszego sprawdzonego partnera, firmę Sumake, która w swoich wyrobach kładzie ogromny nacisk na ergonomię pracy. Większość narzędzi posiada specjalne rozwiązania zmniejszające poziom wibracji i hałasu, a także zwiększające komfort ich użytkowania. Wyrzynarki pneumatyczne, piły i pilniki posiadają wygodne rękojeści oraz obrotowe przyłącze powietrza. Każde z nich wykazuje też zwiększoną precyzję.

Grawerki pneumatyczne

W tej kategorii znajdują się nie tylko wyrzynarki pneumatyczne. Możemy umieścić tu także profesjonalne grawerki pneumatyczne.

Na uwagę zasługuje zwłaszcza model ST-909A, który pracuje z oszałamiającą prędkością 30 tysięcy uderzeń na minutę!

Piły pneumatyczne

Pośród pił pneumatycznych możemy wskazać zwłaszcza dwa modele: profesjonalne modele ST-66002 (obudowa aluminiowa) oraz ST-66005 (obudowa z tworzywa sztucznego). W piłach tych zastosowano specjalny system redukcji wibracji. Obie są bardzo lekkie i pozwalają na dużą precyzję cięcia blachy stalowej (2 mm) i aluminiowej (3 mm). Piła pneumatyczna przeznaczona jest głównie do zastosowań przemysłowych.

Oprócz tego, w ofercie znajduje się również wyrzynarka pneumatyczna do szyb oraz bardzo atrakcyjna cenowo, uniwersalną pneumatyczna piła tarczowa na tarczę 3″.

Potrzebujesz porady?

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego narzędzia – piły pneumatycznej, wyrzynarki i innych produktów Sumake lub posiadasz dodatkowe pytania - [skontaktuj się z nami](/contacts/).