Poniżej znajdziesz wszystkie dostępne kategorie narzędzi pneumatycznych Sumake.

W każdej z poniższych grup narzędzi pneumatycznych dostępne są zarówno narzędzia do zastosowań warsztatowych, jak i specjalne narzędzia pneumatyczne dedykowane przemysłowi. Zdjęcia kategorii oznaczone zostały odpowiednimi [piktogramami](https://www.pneumatig.eu/pomoc/legenda).

Narzędzia pneumatyczne SUMAKE

SUMAKE jest jednym z bardziej znanych producentów i eksporterów narzędzi pneumatycznych na świecie. W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz narzędzi pneumatycznych stosowanych w warunkach przemysłowych i warsztatowych. Więcej informacji o firmie SUMAKE najdziesz na [naszym blogu](https://blog.pneumatig.pl/sumake-co-to-za-firma).

Opatentowane przez firmę SUMAKE rozwiązania technologiczne oraz prosta i niezawodna budowa produkowanych zgodnie z normą ISO 9001 narzędzi, gwarantują bezawaryjną i wygodną pracę nawet w najcięższych warunkach. Wszystkie narzędzia posiadają [certyfikat CE](https://pl.wikipedia.org/wiki/Oznaczenie_CE).

Firma Pneumatig jest oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem narzędzi pneumatycznych SUMAKE w Polsce. Dzięki temu nasz sklep może zaoferować Państwu narzędzia w najlepszych cenach. Wieloletnia współpraca z firmą SUMAKE pozwoliła nam zdobyć sporo cennego doświadczenia. Dzięki niemu możemy zapewnić profesjonalną pomoc i doradztwo techniczne w doborze urządzenia.

Wszystkie narzędzia pneumatyczne objęte są roczną gwarancją. SUMAKE zapewnia nam również stałe zaopatrzenie w części zamienne i akcesoria pomocnicze, dzięki czemu oferujemy szybki serwis oraz profesjonalne wsparcie pogwarancyjne.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi [wiertarki pneumatyczne](category/116), [wkrętarki pneumatyczne](category/111), [klucze pneumatyczne](category/118), [szlifierki pneumatyczne](category/122), [młotki igłowe](category/130), [nitownice pneumatyczne](category/138), [pistolety lakiernicze](category/141) oraz wiele innych.

Wieloletnia współpraca z firmą Sumake zapewniła nam stałe grono zadowolonych klientów. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość, wytrzymałość oraz innowacyjne rozwiązania stosowane w narzędziach pneumatycznych i elektrycznych SUMAKE, spełnią także Twoje oczekiwania.

W każdej kategorii staraliśmy się zamieścić jak najdokładniejszy opis każdej serii oraz modelu narzędzia – tak, aby ułatwić Ci jego wybór. Jeśli jednak dalej masz wątpliwości, które narzędzia pneumatyczne SUMAKE wybrać – zadzwoń:

  • 8 58 622 29 43. Nasz wykwalifikowany zespół z chęcią pomoże wybrać najlepsze narzędzie.