Produkty 9

Ustaw kierunek malejący

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący

DRYPOINT M eco control to pierwszy sterowany elektronicznie system osuszania, gdzie operatorzy mogą kontrolować stopień suszenia poprzez ustawienie ciśnieniowego punktu rosy (

  • 10 ° C do - 26 ° C), lub różnicę między temperaturą sprężonego powietrza i ciśnieniowego punktu rosy na wylocie. Tak zdefiniowany stopień osuszenia zostaje zachowany nawet przy zmieniających się warunkach pracy. Energia zużywana jest tylko wtedy, gdy wymagana jest szczytowa wydajność osuszacza. Ten innowacyjny system zamyka lukę technologiczną między osuszaczami ziębniczymi i adsorpcyjnymi.
  • DRYPOINT M eco control nie tylko zapewnia wyjątkowo niskie koszty eksploatacji, ale gwarantuje również doskonałe bezpieczeństwo pracy i szybkość reakcji. Wszystko w jednym kompaktowym urządzeniu. Dlatego wszystkie modele tej serii opatrzone są pieczęcią eco.

    System składający się z wypróbowanych i sprawdzonych podzespołów, takich jak osuszacze membranowe, filtry sprężonego powietrza, urządzenia sterujące i czujniki, jest bardzo łatwy w obsłudze. Konserwacja jest zredukowana do minimum - jest tylko jeden element filtracyjny, który może wymagać wymiany od czasu do czasu. Funkcja fail-safe zapewnia, że ​​sprężone powietrze jest osuszane nawet w przypadku awarii zasilania.