Niezawodne sprężarki tłokowe olejowe Atlas Copco

Sprężarki Automan to trwałe i niezawodne sprężarki z tłokiem aluminiowym, smarowane olejem. Są przeznaczone do wydajnej pracy nawet w trudnych warunkach, a przy tym wyróżniają się ogromną niezawodnością. Obsługa klienta w pełnym zakresie.

Najwyższym priorytetem dla firmy Atlas Copco są zyski klientów oraz maksymalna dostępność naszych urządzeń przy minimalnych łącznych kosztach eksploatacji. Te cele osiągamy poprzez interakcję, długoterminowe relacje i zaangażowanie w funkcjonowanie procesów technologicznych u klienta, a także poznawanie jego potrzeb i celów.

Poszczególne działy i wszyscy pracownicy dbają o maksymalną dostępność eksploatacyjną i wydajność sieci sprężonego powietrza u klientów. Obsługa klienta w pełnym zakresie jest naszym celem na każdym poziomie interakcji – od znormalizowanych oryginalnych części, przez indywidualnie dostosowywane plany serwisowe, aż po zdalne monitorowanie i optymalizację.

Pragniemy, aby klienci postrzegali firmę Atlas Copco jako sprawdzonego partnera w zakresie wydajności, który może przyczynić się do usprawnienia ich procesów technologicznych. Najlepszym sposobem wspierania klienta jest zapewnienie mu najlepszej obsługi eksploatowanych urządzeń.

Sprężarki tłokowe olejowe Atlas Copco - Czy warto?

Wytwarzane są z najwyższej jakości komponentów na najnowocześniejszych liniach produkcyjnych. Przystosowane do pracy w najbardziej wymagających warunkach.

* Zbudowane są w oparciu o wieloletnie badania naukowe i ciągłe prace rozwojowe.