Seria Automan AF Atlas Copco

Seria Automan AF Atlas Copco

Na podstawie 1 opinii

Seria sprężarek AF z napędem bezpośrednim:Sprężarki serii AF z wtryskiem oleju mają zastosowanie szczególnie tam, gdzie liczy się mobilność i łatwość użycia. Element sprężający wykonany jest z wysokiej jakości stopu aluminiowego - materiału stosowanego również przy produkcji silników samochodowych o wysokiej wydajności.

Doskonała zdolność wymiany ciepła i wysoka wytrzymałość na rozciąganie oraz bardzo dobry współczynnik wytrzymałości do ciężaru sprawiają, że ten materiał wyjątkowo dobrze sprawdza się w konstrukcjach sprężarek.

Sprężarki serii AF są kompletnie wyposażone i gotowe do natychmiastowego użycia.

  • Silnik elektryczny z wbudowanym zabezpieczeniem przeciwprzeciążeniowym zapewnia bezusterkową pracę sprężarki.Trwałe koła i uchwyt, w zależności od model, zapewniają łatwy transport maszyny.
  • Malowany proszkowo i certyfikowany zbiornik powietrza z ręcznym urządzeniem spustowym. Przełącznik ciśnieniowy z przyciskami "Off" (wyłączony) i "Automatic operation" (Praca w trybie automatycznym).
  • Zawór bezpieczeństwa i kabel.Nastawiony regulator ciśnienia, dwa manometry (zbiornik ciśnieniowy i regulacja ciśnienia wlotowego), szybkozłączki w celu łatwego użycia.