Produkty 18

Ustaw kierunek malejący
  1. Wiertarka pneumatyczna ST-4433A Sumake
    Wiertarka pneumatyczna ST-4433A Sumake
    649,94 zł 528,41 zł
  2. Wiertarka pneumatyczna ST-4434AC Sumake
    Wiertarka pneumatyczna ST-4434AC Sumake
    671,22 zł 545,71 zł

Produkty 18

Ustaw kierunek malejący

Wiertarki warsztatowe, które znajdą Państwo w niniejszej kategorii, to solidne i sprawdzone produkty. Ich przeznaczeniem są prace sporadyczne i okazyjne - w małych firmach, niewielkich zakładach produkcyjnych czy warsztatach.

Prędkość obrotowa jaką posiada standardowa wiertarka warsztatowa Sumake mieści się w przedziale od 800 (wiertarki wolnoobrotowe) do 2600 (wiertarki szybkoobrotowe) obr./min. Prawie każda wiertarka warsztatowa posiada także przełącznik kierunku obrotów oraz uchwyty wiertarskie 10 mm lub 13 mm.

Projektanci z firmy Sumake, tworząc pneumatyczne wiertarki warsztatowe, mieli na celu stworzenie narzędzi przede wszystkim niezawodnych i korzystnych cenowo. Ze względu zwłaszcza na ten drugi wymóg, uniknięto stosowania kosztownych materiałów kompozytowych, stawiając na stal i aluminium, co nieco zwiększa masę dostępnych tutaj wkrętarek. Solidna konstrukcja, sprawdzone, przetestowane mechanizmy oraz napęd, gwarantują, że nasze wiertarki warsztatowe są niezawodne i przydatne w najróżniejszych zastosowaniach.

Interesującą pozycją jest wiertarka warsztatowa o [modelu ST-4233HC-26](product/1909 ). Jej główną zaletą, poza atrakcyjną prędkością obrotową (2600 obr./min), jest relatywnie niski poziom hałasu, a także komfortowa, wyprofilowana rękojeść z wygodnej gumy. Model ten powinien znajdować się w zasadzie w kategorii [wiertarki przemysłowe](https://www.pneumatig.eu/narzedzia-pneumatyczne/wiertarki/przemyslowe.html).

Prosta konstrukcja wiertarek oraz minimalna ilość przekładni i zębatek, znacznie ułatwiają ich serwis i utrzymanie. Serwisu można zazwyczaj dokonać we własnym zakresie, gdyż w większości przypadków przyczyną problemów jest zanieczyszczone powietrze. W takiej sytuacji rozkręcenie wiertarki i przeczyszczenie części rozwiązuje problem. Oprócz tego, nasza firma zapewnia też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Objęte są nim wszystkie wiertarki warsztatowe Sumake.