Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
 1. Pistolet do farb teksturowych JA-AS-0007B
  Pistolet do farb teksturowych JA-AS-0007B
  776,97 zł 631,68 zł
 2. Aparat do mas tynkarskich SS-1183
  Aparat do mas tynkarskich SS-1183
  Ocena:
  100%
  646,67 zł 525,75 zł
 3. Pistolet do mas tynkarskich ST-SS1182
  Pistolet do mas tynkarskich ST-SS1182
  449,39 zł 365,36 zł
 4. Pistolet do mas tynkarskich ST-SS1182-A
  Pistolet do mas tynkarskich ST-SS1182-A
  526,01 zł 427,65 zł

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący

Pistolet do tynkowania

Pistolety tynkarskie natryskowe służą do nakładania mas betonowych, a także tynków i farb strukturalnych. W tego typu narzędziach uzyskiwany efekt (wzornictwo) zależy bezpośrednio od grubości ziarna, czyli od średnicy otworu dyszy (dysze są wymienialne w zakresie określonym w poszczególnych pistoletach).

Oferta pneumatycznych pistoletów Sumake, przeznaczonych do mas tynkarskich, obejmuje kilka podstawowych modeli. Dzięki górnemu, grawitacyjnemu zbiornikowi pistolet tynkarski pneumatyczny, nakłada tynki sposobem tradycyjnym. Każdy pistolet tynkarski posiada zawór powietrzny normalnie otwarty, co gwarantuje, że substancja nakładana będzie zawsze usunięta z wnętrza i nie doprowadzi do zapchania dyszy. W pistoletach do tynkowania regulować można skok zaworu, dzięki czemu możemy kontrolować ilość podawanej mieszaniny.

Pistolety tynkarskie - różnice

Podstawowa różnica między modelami pistoletów tynkarskich sprowadza się do gęstości substancji natryskowej, z jaką może swobodnie pracować dany pistolet do tynku. Gęstość ta zależy przede wszystkim od dwóch czynników – rozmiaru dyszy dostępnych dla danego pistoletu do mas tynkarskich oraz zakresowi ciśnień, przy którym pracuje pistolet.

Przed podjęciem decyzji, jaki pistolet tynkarski pneumatyczny wybrać, sugerujemy zapoznanie się z wymaganiami producenta materiału natryskowego, który będzie wykorzystywany. Wszystkie obecne w ofercie pistolety do tynku posiadają wymienne dysze oraz mogą pracować ze zmiennym ciśnieniem, dlatego zakres obsługiwanych substancji będzie dość szeroki.

Pistolet do tynkowania natryskowego - pneumatyczny

W razie dodatkowych pytań odnośnie naszej oferty pistoletów do mas tynkarskich, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Pistolety do tynkowania – najważniejsze właściwości

Poniżej wymieniono najważniejsze atuty naszych pistoletów tynkarskich:

 • Szczelny pojemnik na tynk
 • Regulacja ilości podawanego tynku - regulacja kształtu strumienia
 • Płynna regulacja skoku spustu
 • Zawór regulujący przepływ powietrza, zewnętrzne przyłącze powietrza 1/4"
 • Niewielka waga urządzenia