Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
 1. Generator tlenu OGP 2
  Generator tlenu OGP 2
  Ocena:
  100%
  49 200,00 zł 40 000,00 zł
 2. Generator tlenu OGP 3
  Generator tlenu OGP 3
  49 200,00 zł 40 000,00 zł
 3. Generator tlenu OGP 4
  Generator tlenu OGP 4
  55 350,00 zł 45 000,00 zł

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący

Generatory tlenu OGP Atlas Copco pracujące w technologii adsorpcji zmiennociśnieniowej (PSA) zapewniają stały dopływ azotu i tlenu o żądanej czystości.

Rozwiązanie wszystkich problemów dotyczących tlenu.

Generator tlenu OGP wykorzystuje technologię adsorpcji zmiennociśnieniowej do oddzielenia molekuł znajdujących się w sprężonym powietrzu i uzyskania wysokiej czystości tlenu przy wylocie z generatora.

Generatory serii OGP stanowią ekonomiczne źródło tlenu wykorzystywane w takich zastosowaniach jak: uzdatnianie wody, wytwarzanie ozonu, opieka zdrowotna i przemysł szklarski.

Najważniejsze atuty generatorów tlenu:

 • Wyjątkowa niezawodność, trwała konstrukcja, ciągła gotowość do pracy ( 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu )
 • Nie ma niebezpieczeństwa przerw produkcyjnych ze względu na brak dopływu gazu
 • Dopasowanie do wymagań czystości OGP: stężenia tlenu od 90% do 95% gotowe do użycia wymagają jedynie dopływu suchego sprężonego powietrza
 • Konstrukcja typu "podłącz i pracuj" - brak konieczności specjalistycznej instalacji i prac rozruchowych. Całkowicie zautomatyzowana praca i pełny system monitoringu, obejmujący czujnik tlenu w wyposażeniu standardowym.
 • Łatwa obsługa techniczna - oszczędność kosztów, niskie koszty operacyjne, brak dodatkowych kosztów jak np.koszty związane z zamówieniem, dopełnianie materiałami eksploatacyjnymi i opłaty transportowe, ograniczone koszty obsługi technicznej