SKU: P-P32RB12BNGP
Reduktor ciśnienia P32RB compact 1/4″ 0 – 8 bar
Dostępny Wysyłka: 1-2 dni robocze
SKU
P-P32RB12BNGP
Dostępność Duże stany magazynowe
Wsparcie techniczne Pomożemy dobrać rozwiązanie
Dokumentacja Karty katalogowe i certyfikaty
Szybka wysyłka Zamów dziś, wyślemy jutro
Manometr w zestawie. Zestaw nie zawiera mocowania.
przyłącze G 1/4″
ciśnienie max. [bar] 20
zakres regulacji 0 - 8 bar
przepływ [l/min] 4200
maksymalna temperatura [°C] sesenta y cinco
zakres temperatur [°C] -20 - 65
Reduktor ciśnienia pneumatyczny compact serii P32RB z wbudowanym manometrem, z przyłączem G 1/4″, aluminiową obudową, zakresem regulacji wyjściowego ciśnienia 0–8 bar i maksymalnym ciśnieniem zasilania do 20 bar, przeznaczony do kompaktowych instalacji przygotowania sprężonego powietrza.
Dane techniczne
  • Przyłącze: 1/4″
  • Ciśnienie wejściowe max.: 20 bar
  • Przepływ: 4200 l/min
  • Zakres regulacji: 0 - 8 bar
  • Zakres temperatur: -20 - 65°C
  • Montaż: panel, uchwyt
  • Waga: 0,41 kg
  • kompaktowa budowa
  • wysoka wydajność przepływu
  • szeroki zakres ciśnień
  • niezawodna praca w automatyce przemysłowej
Dane techniczne
Więcej informacji
SKU P-P32RB12BNGP
Producent Parker
przyłącze G 1/4″
ciśnienie max. [bar] 20
zakres regulacji 0 - 8 bar
przepływ [l/min] 4200
manometr Tak
obudowa aluminium
Więcej informacji
SKU P-P32RB12BNGP
Producent Parker
zakres regulacji 0 - 8 bar
manometr Tak
obudowa aluminium
  • Pobierz wymiary
  • Napisz własną recenzję
    Cześć!
    Jak możemy Ci pomóc?
    Wpisz czego szukasz, a asystent AI Pneumatig podpowie Tobie gotowe rozwiązania.
    AI pamięta ostatnie 10 wiadomości
    Odkryj Asystenta AI Pneumatig
    Strona główna: Kliknij w animowany orb AI, aby rozpocząć rozmowę z inteligentnym asystentem.
    Poznaj Asystenta AI Pneumatig
    Cześć! Jestem inteligentnym asystentem Pneumatig 👋
    Pomogę Ci szybko znaleźć idealny produkt pneumatyczny.
    🔍
    Szukam produktów — Opisz czego potrzebujesz własnymi słowami, np. "siłownik 32mm na skok 50"
    📷
    Rozpoznaję zdjęcia — Wyślij zdjęcie części, a znajdę pasujący produkt
    📋
    Tworzę wyceny — Podaj listę produktów, a przygotuję ofertę z cenami
    💬
    Pamiętam kontekst — Prowadzę naturalną rozmowę i pamiętam Twoje wymagania
    💡 Nie wiesz od czego zacząć? Kliknij przykład:
    🔧
    Siłownik
    32mm skok 100mm
    🔌
    Złączka
    prosta 8mm, 1/4"