Reduktor ciśnienia powietrza do kompresora

Reduktor ciśnienia powietrza do kompresora

Na podstawie 4 opinii

Reduktor ciśnienia powietrza do kompresora

Reduktory ciśnienia (zawory redukcyjne) utrzymują stałą wartość ciśnienia na wyjściu, niezależnie od zmian np. wyższego ciśnienia wejściowego lub przy zmiennej wartości natężenia przepływu czynnika przez zawór.

Sposób działania reduktorów ciśnienia:

  • Regulatory ciśnienia są urządzeniami regulacyjnymi, których układ pomiarowy bada ciśnienie na wylocie z reduktora i wskazuje je poprzez np. manometr.
  • Regulacja ciśnienia odbywa się najczęściej poprzez pokrętło, iglicę i membranę. Układ regulacji działa bezpośrednio poprzez zwiększenie lub zmniejszenie ciśnienia i upust sprężonego powietrza .
  • Reduktory ciśnienia (zawory redukcyjne) cechują się wysoką wydajnością (nawet 36000 l/min). Przyłącza reduktorów są zróżnicowane (M5, 1/4”, 3/8”, 1/2", 1" lub większe), a więc dopasowane do potrzeb danej instalacji.

Reduktor ciśnienia do kompresora - oferta

Oferujemy reduktory (zawory redukcyjne) o różnych parametrach ciśnienia wlotowego od 1 do 200 bar, jak i ciśnienia regulacyjnego - standardowe lub precyzyjne poniżej 1 bar.

- 2020/10/14
Bardzo fajny reduktor, z blokadą pokrętła no i do 16 bar. Wcześniej kupowałem stację uzdatniania tej serii i sprawuje się świetnie.
- 2020/11/16
Mam już kilka na warsztacie .Znakomite rozwiązanie blokady regulacji.Pełna kontrola i bezpieczeństwo.
- 2020/11/18
REDUKTOR DOBRZE WYKONANY , SZYBKA RALIZACJA ZAMÓWIENIA PRAKTYCZNIE NA DRUGI DZIEŃ.
- 2020/12/14
Dobra jakość , szybka realizacja zamówienia - polecam
Napisz własną recenzję