SKU: P-P32FB14EGMN
P32FB Filtr compact 1/2″
Dostępny Wysyłka: 1-2 dni robocze
SKU
P-P32FB14EGMN
Dostępność Duże stany magazynowe
Wsparcie techniczne Pomożemy dobrać rozwiązanie
Dokumentacja Karty katalogowe i certyfikaty
Szybka wysyłka Zamów dziś, wyślemy jutro
P32FB Filtr compact 1/2″
przyłącze G 1/2″
ciśnienie max. [bar] 10
zakres ciśnienia [bar] 0.5 - 10
przepływ [l/min] 2340
medium sprężone powietrze
zakres temperatur [°C] -10 - 52
Filtr pneumatyczny kompaktowy serii P32FB do sprężonego powietrza, wstępny o dokładności filtracji 5µm, z przyłączem G 1/2″, wysokością 190mm i konstrukcją przystosowaną do przemysłowych układów przygotowania powietrza.
  • Przyłącze: 1/2″
  • Medium: sprężone powietrze
  • Ciśnienie robocze: 0,5 - 10 bar
  • Ciśnienie max: 10 bar
  • Przepływ: 2340 l/min
  • Zakres temp.: -10 - 52°C
  • Wymiary(szer./wys.): 60mm/190mm
  • Filtracja: 5 µm
  • Spust kondensatu: manualny
  • kompaktowa budowa
  • wysoka wydajność przepływu
  • szeroki zakres ciśnień
  • niezawodna praca w automatyce przemysłowej
Dane techniczne
Więcej informacji
SKU P-P32FB14EGMN
Producent Parker
szerokość [mm] 60
wysokość [mm] 190
przyłącze G 1/2″
przepływ [l/min] 2340
filtracja [µm] 5
ciśnienie max. [bar] 10
Więcej informacji
SKU P-P32FB14EGMN
Producent Parker
szerokość [mm] 60
wysokość [mm] 190
filtracja [µm] 5
  • Pobierz wymiary
  • Napisz własną recenzję
    Cześć!
    Jak możemy Ci pomóc?
    Wpisz czego szukasz, a asystent AI Pneumatig podpowie Tobie gotowe rozwiązania.
    AI pamięta ostatnie 10 wiadomości
    Odkryj Asystenta AI Pneumatig
    Strona główna: Kliknij w animowany orb AI, aby rozpocząć rozmowę z inteligentnym asystentem.
    Poznaj Asystenta AI Pneumatig
    Cześć! Jestem inteligentnym asystentem Pneumatig 👋
    Pomogę Ci szybko znaleźć idealny produkt pneumatyczny.
    🔍
    Szukam produktów — Opisz czego potrzebujesz własnymi słowami, np. "siłownik 32mm na skok 50"
    📷
    Rozpoznaję zdjęcia — Wyślij zdjęcie części, a znajdę pasujący produkt
    📋
    Tworzę wyceny — Podaj listę produktów, a przygotuję ofertę z cenami
    💬
    Pamiętam kontekst — Prowadzę naturalną rozmowę i pamiętam Twoje wymagania
    💡 Nie wiesz od czego zacząć? Kliknij przykład:
    🔧
    Siłownik
    32mm skok 100mm
    🔌
    Złączka
    prosta 8mm, 1/4"