pneumatig gdynia
pneumatig reda

Kim jesteśmy?

Nasza firma jest jednym z najbardziej znanych dystrybutorów pneumatyki w Polsce. Blisko dwadzieścia lat pracy w branży pneumatycznej to solidny bagaż doświadczeń, który skutecznie wykorzystujemy aby sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów. Obserwujemy rynek pneumatyczny i z wyprzedzeniem reagujemy na zapotrzebowanie klientów wprowadzając nowe produkty do naszej oferty. Stanowimy zgrany zespół ludzi łączących doświadczenie techniczne, wiedzę i pasję co zaowocowało nieszablonowym podejściem do każdego klienta.

Oferta

Nasza firma oferuje szeroką gamę urządzeń pneumatycznych, począwszy od elementów armatury pneumatycznej, poprzez zawory, narzędzia pneumatyczne, siłowniki, zespoły przygotowania powietrza, aż po osuszacze i sprężarki. Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów. Od wielu lat współpracujemy ze sprawdzonymi producentami.

Jak działamy?

  • Dynamicznie - szybko reagujemy na zmieniające się trendy na rynku.
  • Elastycznie - z łatwością dostosowywujemy się do oczekiwań naszych klientów.
  • Innowacyjnie - nieustannie wprowadzamy nowe rozwiązania i produkty.
  • Konsekwentnie - stawiane nam zadanie doprowadzamy zawsze do końca.
Panorama salonu sprzedaży w Redzie

Utrzymujemy konkurencyjne ceny i jesteśmy otwarci na negocjacje. Dzięki dużym zapasom magazynowym gwarantujemy dostarczenie towaru w dowolne miejsce zawsze na czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą i konkurencyjnymi cenami.

Wyróżnienia

Nasz dynamiczny i stabilny rozwój, oraz nasza dbałość o dobry kontakt z klientem, zyskały odzwierciedlenie w kilku prestiżowych certyfikatach i wyróżnieniach które udało nam się uzyskać w różnego rodzaju badaniach i konkursach. Poniżej przedstawiamy ich aktualną listę. Zobacz też co nas wyróżnia.

  • Certyfikat dynamiczna firma
  • Certyfikat firma przyjazna internautom
  • Certyfikat przejrzysta firma

Dokumenty rejestrowe firmy

Ochrona znaków towarowych