Kód: C-S-080-0030P
Dorazový válec 80 X 30 s válečkem
Dostępny Wysyłka: 1-2 dni robocze
SKU
C-S-080-0030P
Dostępność Duże stany magazynowe
Wsparcie techniczne Pomożemy dobrać rozwiązanie
Dokumentacja Karty katalogowe i certyfikaty
Szybka wysyłka Zamów dziś, wyślemy jutro
przyłącze G 1/8″
zakres ciśnienia (dwie liczby oddzielone myślnikiem w bar) [bar] 2 - 10
zakres temperatur (dwie liczby z myślnikiem) [°C] 0 - 80
skok siłownika [mm] 30
średnica tłoka [mm] 80
amortyzacja mechaniczna
  • Průměr pístu: 80 mm
  • Zdvih pohonu: 30 mm
  • Akce: jednostranná, odpružená
  • Max. teoretická síla pružiny: 187 N
  • Minimální teoretická síla pružiny: 133 N
  • Médium: filtrovaný vzduch (50µ)
  • Pracovní tlak: 2 - 10 bar
  • Provozní teplota: 0 - 80 °C